Hotel consultancy

Over 25 years of operating hotels has placed EuroAgentur Hotels & Travel in a leading position in terms of consultancy and partnership in the field of the hotel and travel business. If you are contemplating whether to rent or buy a hotel, whether the investments in its operation are optimal and how viable its profitability is, we are able to advise you with all of this.

We specialise not only in initial investments, but also in effective management and the daily running of hotels. We offer a range of ways of running and co-operating in the optimal operation of a hotel. Please do not hesitate to contact us, we'll be happy to help you also in the case that you are no longer interested in running your hotel, or are seeking a suitable operator.

EuroAgentur Franchising

Franchising je nejčastější a nejoblíbenější způsob spolupráce podnikatelů, kteří se při cestě k úspěchu rozhodli uzavřít partnerství s někým, kdo je již na trhu uznávaný, má dobré jméno, respektovanou značku a navíc bude nápomocný a ochotný se s vámi podělit o své obchodní zkušenosti, kontakty a výhodné dodavatelské smlouvy. EuroAgentur na svém know how velmi tvrdě pracovala řadu let, a proto je nyní v pozici, kdy může své nabyté zkušenosti nabízet i svým partnerům.

Mít svou vlastní incomingovou cestovní kancelář, rezervační program, vlastní marketingové oddělení pro propagaci, účastnit se uznávaných mezinárodních veletrhů, kdy se dodavatelé zboží i služeb budou předhánět lepšími nabídkami a různými výhodami. Že to všechno si váš hotel nemůže dovolit? Věřte, že může a právě díky Frachisingu EuroAgentur je to ten nejjednodušší krok, jak do tohoto světa vstoupit.

EuroAgentur Management contract

Tento typ spolupráce je vhodný pro všechny hoteliéry a majitele ubytovacích zařízení, kteří buď v oboru začínají, nebo chtějí plnou odpovědnost s denními starostmi řízení provozu přenechat profesionálovi, který má nejen vetší praxi, ale i zázemí silné společnosti. Ta díky svému know how nejdříve vyhodnotí a posléze nastaví nejvýhodnější strategii, která povede k optimálnímu a nejefektivnějšímu ekonomickému výsledku hotelu.

Kontaktujte nás info@eahotels.cz