Prag - nah zum Stadtzentrum

Nejen centrum Prahy ale i blízké okolí nabízejí mnoho architektonických, uměleckých či přírodních zajímavostí. Věděli jste, že na území Prahy se nachází 88 chráněných území o rozloze více než 2 200 hektarů? Příroda v Praze poskytuje životní prostor pro celou řadu živočišných i rostlinných druhů. Současně nabízí četné příležitosti rekreačního vyžití. Městské parky, historické zahrady, lesy, stromořadí, chráněná území, přírodní parky i vodní toky, dokreslují kolorit města a zvýrazňují jeho výjimečnou atmosféru.

V rušném a lidnatém městě tak naleznete zelené oázy klidu, vybízející k romantickým procházkám i výletům pěšky či na kole. Do historického centra Prahy se pak dostanete během několika málo minut a můžete vychutnávat neustálé dění a klokot neusínajícího života tohoto středoevropského velkoměsta. Naše hotely i v této části Prahy nabízejí vysokou úroveň ubytování a služeb. Můžete si vybrat od menších hotelů s klidnou atmosférou po luxusnější hotely pro náročnou klientelu. Záleží jen na vašem výběru.

EA Hotel Jasmin

Angenehmes Touristenhotel zirka 20 Minuten mit dem Auto vom historischen Stadtzentrum.

EA Pension Fantasia

Die Pension gehört zum Hotelkomplex zusammen mit dem Hotel Jasmín.

EA Hotel Populus

EA Hotel Populus*** bietet die komfortable Unterkunft und die Vermietung der klimatisierten Konferenzräume in einem ruhigen Teil in Prag 3.

EA Hotel Praga 1885

Das Hotel steht in der Straße Plzeňská, im Stadtteil Prag 5 Smíchov, das sich am linken Ufer der Moldau ausdehnt.