EA Hotel Elefant

EA Hotel Elefant starstarstar

Adresse:
Stará Louka 30, 360 01 Karlovy Vary (landkarte)
50°13'18.058"N   12°52'51.569"E

Reservierung:
+420 271 090 837

Rezeption:
+420 353 436 111

EA Hotel Elefant*** ist die Depandance von EA Hotel Jessenius***, beide Gebäude befinden sich in unmittelbarer Nähe, in der Entfernung von ca. 20 Meter. Das EA Hotel Elefant*** liegt direkt in der Fussgängerzone. Das historische Gebäude stammt aus dem 18. Jahrhundert. Zu den bedeutenden Hotelgästen in der Vergangenheit gehörten die wichtigsten Prominnenten wie z. B. der Fürst Kinsky, der Baron von Brudern, František Palacký oder Karel Havlíček Borovský.
benefit
Di Mi
Di 10/2 °C Mi 6/2 °C

Charakteristik des Hotels

  • EA Hotel Elefant *** má celkovou kapacitu 18 standardně vybavených pokojích a 2 apartmánech. Všechny pokoje jsou vybaveny sprchou nebo vanou, TV, ledničkou a stylovým nábytkem. Ve všech pokojích jsou dřevěné podlahy. Za poplatek je možné objednat pokoj s balkónem a výhledem na kolonádu. Samozřejmostí jsou také kuřácké a nekuřácké pokoje a hotelový výtah. Typy Standardní pokoj: 13 dvoulůžkových pokojů, 4 třílůžkové pokoje a 1 jednolůžkový pokoj.
  • V bezprostřední blízkosti EA Hotel Elefant *** je vstupní stanice lanovky, která vede ke komplexnímu Diana s výletní restaurací a vyhlídkovou věží. Rozhledna Diana nabízí nádherný výhled na město a jeho okolí. V lázeňských lesích je mnoho turistických a cyklistických stezek. Velmi oblíbenou destinací pro cyklisty jsou v okolí-kameny "Svatošské skály". Další velmi populární destinace patří hrad Loket a zámek Bečov.
  • V balneoterapie EA Hotel Jessenius *** hosté mohou využít širokou škálu procedur a postupů. Mezi nejvýznamnější lázeňské procedury patří, například, pitná kúra, dietní kúra, masáže, elektroterapie, termoterapie, inhalace nebo oblíbené koupele v minerální vodě. Tam je k dispozici hotelový lékař, který výrobce doporučuje po, vyhledejte lékařskou šetření odpovídající kompletní lázeňskou léčbu.
  • Placené parkování je méně než 3 minuty pěšky.
poukaz
EuroAgentur Quality Guaranteed